Wspieraj nas przy okazji zakupów online

  • Michał Gregorczyk
Wspieraj nas przy okazji zakupów online

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki, książki, czy części i akcesoria rowerowe możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu mały procent wartości zamówienia trafi do Stowarzyszenia GorliceBike. Zacznij już dziś korzystać z serwisu FaniMani.pl. Pamiętaj! Nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Mając zainstalowany dodatek do przeglądarki lub smartfonie Twoją darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

LINK DO ZAŁOŻENIA KONTA W FANIMANI.PL – KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli zarejestrujesz się z linku zaproszenia i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł. Po kliknięciu w link zobaczysz ekran jak poniżej, gdzie możesz się zarejestrować kontem Facebook, kontem Google lub swoim adresem e-mail.

2. Wybierz organizację i dodaj rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” do przeglądarki Przypominajka FaniMani

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu dodaj organizację którą chcesz wspierać. W wyszukiwarce dostępnych organizacji wpisz GorliceBike (pisane razem). Następnie zainstaluj proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o wsparciu dla Stowarzyszenia GorliceBike. Możesz też odwiedzić nasz profil na FaniMani.pl, aby zainstalować Przypominajkę!

Gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl – zaloguj się, a my otrzymamy dodatkowo 1zł darowizny!

3. Teraz wystarczy że aktywujesz darowiznę

4. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Close Menu