O nas

Witamy serdecznie na naszym internetowym serwisie GorliceBike Rower Rekreacja Sport Turystyka. Znajdziecie tu wszystko co może zainteresować rowerzystę chcącego zwiedzać na swoich dwóch kółkach Gorlice i ich okolice. Jeżdżąc hobbistycznie na rowerze po naszej małej lokalnej Ojczyźnie, odkrywając ją na nowo, postanowiliśmy się z Wami tym podzielić, jej urokami, pięknem, historią i zabytkami. Chcemy tym zainteresować tak mieszkańców ziemi gorlickiej jak i turystów, którzy planują swe weekendowe wyjazdy jak i urlopowy wypoczynek.

GorliceBike.pl stworzyliśmy nie tylko z myślą o tych, dla których rower jest pasją i wiodącym hobby, ale też dla tych, którzy od czasu do czasu mają się ochotę gdzieś wybrać na rower, zażyć trochę ruchu i szukają ciekawej trasy. Nie jesteśmy wyczynowcami, styl naszej jazdy jest typowo rekreacyjno – turystyczny. Trasy i parametry ich dotyczące, będziemy podawać uwzględniając to, żeby mogły z nich korzystać wszyscy, a szczególnie Ci, którzy na rower wsiadają tylko w weekend i jadą na wycieczkę rodzinnie z dziećmi.

Opiszemy gorlickie ścieżki rowerowe, przedstawimy propozycje wycieczek rowerowych po drogach bocznych, na których jest znikomy ruch zmotoryzowanych, uwzględniając profil wzniesień na trasie, postojów oraz ciekawych miejsc i atrakcji. Będziemy też umieszczać tutaj wszelkiego rodzaju porady rowerowe oraz informować o imprezach rowerowych, które będą organizowane w naszym rejonie.

Choć z nazwy wynika, że tematyka rowerowa będzie tu dominować, to jednak wśród newsów będziecie mogli często znaleźć również informację na temat wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych, rekreacyjnych oraz informacje przeznaczone dla turystów. W myśl zasady, że ruch to zdrowie, będziemy promować każdą formę aktywnego wypoczynku oraz walory naszego regionu. Mamy nadzieję, że forma i tematyka przypadnie Wam do gustu i będziecie częstymi naszymi gośćmi.

Zapraszamy jednocześnie wszystkich do włączania się w tworzenie tego portalu, przesyłanie nam propozycji swoich tras – wycieczek rowerowych, propozycji tematów artykułów oraz informacji na temat planowanych wydarzeń związanych z rowerami i szeroko rozumianą rekreacją, mających się odbyć na terenie Gorlic, Powiatu Gorlickiego a nawet Małopolski. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób wspólnymi siłami stworzyć platformę dla ludzi aktywnych.

Udostepnij