“Czasówka Jakich Mało 2019 #1” Kwiatonowice – relacja

  • Ryszard Szarowicz
  • Szosowa
“Czasówka Jakich Mało 2019 #1” Kwiatonowice – relacja

W Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia br., o godz. 11:30 wystartował pierwszy zawodnik na trasie “Czasówki Jakich Mało 2019 #1”. Organizatorami wydarzenia byli “Klasyk Beskidzki” oraz Sklep Rowerowy Ostre Koło z Gorlic. Łącznie zostało w niej sklasyfikowanych 49 zawodników w sześciu kategoriach. Startowali w odstępach minutowych, aby samotnie walczyć o najlepszy wynik.

Na trasie o długości 21km, biegnącej przez malowniczo położone tereny Kwiatonowic, Moszczenicy, Turzy, Sitnicy, Bugaju i Strzeszyna, czekało na kolarzy około 250m przewyższeń, w tym stromy podjazd pod metę czasówki. W wyścigu oprócz zawodników jadących na typowych rowerach szosowych wzięli udział też tacy, co pojechali na rowerach trekkingowych – z prostą kierownicą oraz nawet na rowerze MTB z szerokimi oponami.

W kategorii OPEN zwyciężyli:

  1. Grzegorz Warchoł, Team: Krzepa Tarnów, czas: 31:48
  2. Wojciech Gubała, Team: Grupetto Gorlice, czas: 31:53
  3. Rafał Rybka, Team: Baczków, czas: 32:14

Jak sami widzicie walka o czołowe pozycje była bardzo wyrównana. Klikając na link: WYNIKI możecie zobaczyć pełną listę wyników we wszystkich kategoriach udostępnioną przez Klasyk Beskidzki.

Poniżej prezentujemy też mapkę trasy wyścigu i jej profil oraz fotogalerię. Wszystkim zawodnikom życzymy wielu udanych wyścigów w tym sezonie, a zwycięzcom gratulujemy wyników.

Całkowity dystans: 20.65 km
Wysokość podjazdów: 247 m
Wysokość zjazdów: -276 m
Pobierz GPX
« 1 z 3 »
Close Menu