Bluzy GorliceBike dla downhill / enduro

  • Ryszard Szarowicz
  • Inne
Bluzy GorliceBike dla downhill / enduro

Pragniemy Was poinformować, że powstał projekt bluzy w barwach GorliceBike dla rowerzystów preferujący styl jazdy downhill / enduro. Powstała ona w trzech wersjach:

Bluza z krótkim rękawem GorliceBike downhill / enduro
Bluza z rękawem 3/4 GorliceBike downhill / enduro
Bluza z długim rękawem GorliceBike downhill / enduro

Jak widzicie różnią się między sobą jedynie długością rękawa:

  • krótki rękaw
  • rękaw 3/4
  • długi rękaw zakończony ściągającą gumką (wszytą w tunelu)

Jest to oddychająca bluza dla osób uprawiających downhill / enduo, której producentem jest Forza Sport. Krój umożliwiający zakładanie bluzy na protektory. Bluza wykonana jest z wytrzymałego, elastycznego i oddychającego materiału o strukturze mikrołezki. Poniżej znajdziecie tabele rozmiarów oraz ceny poszczególnych wersji bluzy:

Do cen nie jest doliczona żadna prowizja ani marża. Są to ceny producenta.

Bluzę można zamawiać drogą mailową na adres: kontakt@gorlicebike.pl. Obecnie kompletujemy zamówienie większej partii koszulek, bluz i spodenek, dlatego nie doliczamy kosztów przesyłki. Osoby zainteresowane kupnem bluzy prosimy o wiadomość do dnia 23 kwietnia 2019. Będą one gotowe do odbioru mniej więcej na 10 maja. Zamawiając należy podać rozmiar i długość rękawa.

Dostawę kolejnej większej partii koszulek / bluz / spodenek planujemy na połowę sierpnia. Jeśli ktoś będzie chciał zamówić pojedyncze sztuki indywidualnie, poza tymi terminami, musi doliczyć do ceny koszty przesyłki w wysokości około 16,00 zł.

Close Menu