Zmiana godzin startu i przebiegu tras X Rajdu Reinfussa!

Zmiana godzin startu i przebiegu tras X Rajdu Reinfussa!

Elo, elo Rajdowicze!

Mamy dziś dla Was bardzo ważny komunikat organizacyjny dotyczący X Etnograficznego Rajdu Rowerowego Śladami prof. Romana Reinfussa. Koniecznie przeczytajcie go do samego końca!
W związku z niekorzystną prognozą pogody na jutro rano oraz bardzo intensywnymi opadami deszczu w ostatnich godzinach, postanowiliśmy zmienić godziny startu poszczególnych tras oraz zmodyfikować ich przebieg. Zmiany dotyczą tras: MTB Trudna, MTB Średnia oraz Turystyczna. I tak:
  • Trasa MTB – Trudna – start: Gorlice – Rynek, godz. 10:00 przebeg: po wcześniej zaplanowanej ścieżce trasy MTB Średniej
  • Trasa MTB – Średnia – start: Gorlice – Rynek, godz. 10:00 przebeg: po zaplanowanej ścieżce trasy z ewentualną możliwością jej modyfikacji – skrócenia, tak aby spokojnie zdążyć na na metę na godz. 16:00
  • Trasa Turystyczna – start: Gorlice – Rynek, godz. 11:00 przebeg: w większości po zaplanowanej ścieżce trasy – uległa modyfikacji – skróceniu, jednak omawiane atrakcyjne punkty na trasie, takie jak: Piramida, Góra Cmentarna, Sidur Przechodniów, Maślana Góra i Beskidzkie Morskie Oko zostaną odwiedzone.
  • Trasa Rodzinna odbędzie się tak jak została zaplanowana, czyli start: Gorlice – Rynek, godz. 15:00 przebeg: ścieżką rowerową z Gorlic do Szymbarku.
Biuro Rajdu będzie czynne:
  •  rano 9:30 do 11:00
  • popołudniu 14:30 do 15:00
Bądźcie przynajmniej około 15 minut wcześniej, aby zgłosić swoją obecność w biurze zawodów na Gorlickim Rynku.

UWAGA

Planując trasy wzięliśmy pod uwagę prognozę pogody, która wskazuje, że pomiędzy godz. 9 a 19 ma nie być opadów deszczu. Podejmując powyższe decyzje na uwadze mieliśmy to, aby przy niskiej temperaturze uczestnicy nie zostali zmoczeni przez deszcz. Jednak jeśli ktoś nie czuje się na siłach lub zdrowie mu na to nie pozwala, aby w tych warunkach przejechać wybraną przez siebie trasę, może sobie zmienić trasę na łatwiejszą – krótszą. Zapraszamy przynajmniej na Trasę Rodzinną – nie dajmy się pokonać pogodzie!

Jednak jeśli mimo wszystko nie dacie jednak rady przyjechać na start rowerem, to zapraszam Was abyście się pojawili w ETNO PARKU w Skansenie Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku. Możecie tam dojechać na własną rękę dowolnie wybranym przez siebie środkiem transportu. Pomiędzy godz. 16:00 a 16:30 będzie tam uruchomione Biuro Rajdu, gdzie będziecie mogli zgłosić swoją obecność i odebrać kupony uprawniające Was do wejścia na teren Skansenu oraz odebranie pamiątki udziału w Rajdzie (porcelanowy kubek z grafiką Rajdu), kuponów na jedzenie i kuponu konkursowego.


Do zobaczenia jutro! Elo, elo, GorliceBike. 🙂

Close Menu