Zbieramy podpisy pod petycją na rzecz budowy trasy rowerowej solina-zakopane

Zbieramy podpisy pod petycją na rzecz budowy trasy rowerowej solina-zakopane

Koleżanki i koledzy Rowerzyści!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w sprawie, która jest dla nas bardzo istotna. Chodzi o budowę bezpiecznych dróg rowerowych, które łączyły by poszczególne regiony naszego kraju.

Poniżej zamieszczamy link dzięki któremu możecie złożyć swój głos poparcia na rzecz budowy trasy rowerowej, która będzie przebiegać przez województwa Podkarpackie oraz Małopolskie. Każdy głos jest ważny, a im większe będzie poparcie społeczeństwa, tym bliżej będziemy osiągnięcia celu.

Wypełnij formularz i wesprzyj inicjatywę

Kliknij i podpisz

W województwie podkarpackim prowadzone są działania na rzecz budowy tras rowerowych Velo San oraz Velo Karpatia, które będą połączone z Green Velo na północy Podkarpacia oraz Velo Dunajec w Małopolsce, a ich inicjatorem jest Stowarzyszenie Aktywny Beskid. My, jako GorliceBike, podjęliśmy działania wspierające tą inicjatywę po stronie województwa Małopolskiego.

To dopiero początek starań o budowę tych tras, więc im szerszy społeczny głos poparcia, tym lepiej. Velo Beskid w Małopolsce jest nadal w fazie koncepcji planów. Ta trasa spięłaby z sobą Podkarpackie i Małopolskie, połączyłaby Gorlice z Nowym Sączem, by dalej przez Velo Dunajec prowadzić do Zakopanego. Swoje wsparcie dla tego projektu oprócz Stowarzyszenia Aktywny Beskid i GorliceBike zadeklarowało również Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, MTB MOSiR DUKLA, Łączy Nas Sanok oraz Velo San droga rowerowa Sanok – Zagórz.

Wszystkie zebrane informacje na temat Rowerstrady Solina - Zakopane dostępne pod linkiem na profilu facebook'owym

 

Interaktywna mapa miejscowości z których zostały złożone podpisy pod listą poparcia

(aktualizacje wykonywane po każdych 100 podpisach)

Informacja: Znaczniki na mapie dodane według nazw miejscowości, są one naniesione jako domyślne pozycje dla map Google. Znaczniki w danej miejscowości są naniesione w losowych lokalizacjach w obrębie danej miejscowości. W żadnym wypadku znaczniki te nie wskazują miejsc zamieszkania.

Close Menu