Kalendarz wydarzeń – informacje

  • Ryszard Szarowicz
  • Inne
Kalendarz wydarzeń – informacje

Nowy kalendarz wydarzeń

Klikając w link “Kalendarz wydarzeń” na pasku u góry strony i przechodząc tym samym do tego działu, zobaczymy na prawym panelu bocznym nowy, łatwiejszy w obsłudze, a przede wszystkim czytelniejszy kalendarz oraz odnośnik kierujący nas do przeglądu wydarzeń z poprzedniego sezonu.

Dni w których dodane są wydarzenia oznaczone są szarym trójkątem w prawym górnym rogu.

Po najechaniu na taki dzień kursorem wyświetli nam się podgląd na wydarzenia z tego dnia.

Kliknięcie w dany dzień spowoduje wyświetlenie podstawowych informacji o wydarzeniu i odnośnik kierujący nas do niego.

Klikając natomiast na górnym pasku kalendarza w datę, zaznaczoną czerwoną strzałką, otwieramy listę, z której możemy sobie wybrać miesiąc, z którego wydarzenia chcielibyśmy przeglądnąć. Możemy również przesuwać miesiące, klikając na strzałki znajdujące się po obu stronach daty.

Po wejściu do artykułu znajdującego się w dziale “Kalendarz wydarzeń” znajdziemy pod nim kalendarz w dużej wersji, taki jak na zdjęciu poniżej.

Daje on jeszcze więcej opcji wyświetlania wydarzeń. Możemy ograniczyć ich wyświetlanie do miesiąca, tygodnia lub też danego dnia – przyciski na górnym pasku, możemy przełączyć na widok listy, a po datach nawigować się strzałkami po prawej lub też wybierając odpowiedni miesiąc i rok z rozwijanej listy. Kliknięcie natomiast na lupkę umożliwi nam wyszukiwanie wydarzenia po wpisanym tekście.

Kolory wydarzeń określają jego lokalizacje, według powyższego schematu.

Klikając na dane wydarzenie zobaczymy szczegółowe informacje na jego temat wraz z opisem, tak jak poniżej.

Wszelkie pytania, uwagi i pomysły dotyczące kalendarza i funkcjonowania strony prosimy kierować na adres mailowy kontakt@GorliceBike.pl

Z pozdrowieniami Zespół GorliceBike.pl

Close Menu