Zmiana terminu Rajdu “Piknik z GorliceBike.pl”

Zmiana terminu Rajdu “Piknik z GorliceBike.pl”

W związku z dużą ilością opadów deszczu w ostatnim czasie i niekorzystną prognozą pogody, postanowiliśmy przenieść Rajd “Piknik z GorliceBike.pl” o tydzień, na niedzielę, 26 lipca 2020 roku. Plan godzinowy Rajdu pozostaje bez zmian.

Wczoraj byliśmy na miejscu docelowym Rajdu, przy wiacie na Roztoce w Bartnym. Teren jest nasiąknięty jak gąbka. Gdy się stanie w danym miejscu dłużej, to wokół butów w zagłębieniu zbiera się woda.

Osoby, które zapisały się na Rajd i wniosły opłatę “wkład do kotła”, a którym nie pasuje ten termin proszone są o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do środy (22 lipca) na maila: kontakt@gorlicebike.pl lub na messengera. Zostanie im zwrócona płatność.

Ci którzy nie skontaktują się z nami do środy (22 lipca) deklarują tym samym swój udział w Rajdzie “Piknik z GorliceBike.pl” w dniu 26 lipca 2020 roku. Jak pisaliśmy już wyżej plan godzinowy Rajdu pozostaje bez zmian.

Jeśli ktoś zrezygnuje z uczestnictwa w Rajdzie i będą wolne miejsca, to będzie możliwość jeszcze dokonać w nim rejestracji swego udziału.

Close Menu