Świętojańskie Nocne Harce Rowerowe 2020 przeniesione!

Świętojańskie Nocne Harce Rowerowe 2020 przeniesione!

W najbliższą sobotnią noc miały się odbyć Świętojańskie Nocne Harce Rowerowe 2020. Miała być to już druga edycja tego wydarzenia. Jednak na podstawie ostatnich objazdów trasy Leśnej oraz wobec panujących w ostatnich dniach warunków atmosferycznych i prognozy pogody na piątek i sobotę, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Rajdu Świętojańskie Nocne Harce Rowerowe 2020 na 4 lipca 2020 (sobota).

 

Moi drodzy, zawsze staliśmy na stanowisku, że jazda na rowerze ma być przyjemnością a nie katorgą – stąd też nasza powyższa decyzja. Na trasie Leśnej jest mnóstwo błota, które nie sposób objechać ani przez nie przejechać. W nocy, gdy zdecydowanie mniej widać, jazda w takich warunkach mogła by być niebezpieczna dla Waszego zdrowia a może i życia.
Dodatkowo miejsce w którym miało się odbyć ognisko jest już tak grząskie, że po paru minutach pobytu tam brodzilibyśmy wszyscy w błocie. Z pewnością nie służyło by to integracji i dobrej zabawie po Rajdzie.

 

Synoptycy zapowiadają koniec dni deszczowych w przyszłym tygodniu. Dlatego postanowiliśmy dać trochę czasu przyrodzie aby obeschła i na Świętojańskie Nocne Harce Rowerowe 2020 pojechać 4 lipca 2020 (sobota).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia kliknijcie baner poniżej.

Tych, którzy chcieliby poczytać o tym jak w zeszłym roku wyglądała ta impreza zapraszamy do artykułu, który podsumowuje to wydarzenie.
Relacja z Nocnych Harców 2019
Wszystkim uczestnikom zeszłorocznej edycji Świętojańskich Nocnych Harców Rowerowych spodobała się ta forma rajdu i dobrze się podczas niego bawili. Mieliśmy od nich wiele zapytań czy w tym roku też będziemy organizować tego typu rajd. Dlatego uznaliśmy, że skoro już nie musimy rezygnować z rajdu z uwagi na pandemię, to nie damy się pokonać pogodzie i postanowiliśmy zmienić termin wydarzenia. 😛

Wszystkich serdecznie na nie zapraszamy! Do zobaczenia na starcie. 🙂

fot. Łukasz Kaspruk
Close Menu