Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Gorlic na singletracka!

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Gorlic na singletracka!

Jak pewnie część z Was się orientuje, 28. września rozpoczęło się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2019 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie mogą w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu! Głosowanie potrwa do 12 października.

Wśród wielu projektów pojawił się jeden, który ma służyć rowerzystom. Myślimy, że może on się stać powodem do odwiedzenia Gorlic nawet dla osób, które mieszkają w bardzo sporej odległości od nich, gdyż w tej części Polski, drugiego takiego nie ma. Nie muszę Wam chyba też mówić, że mając taki tor będziemy mogli z jego wykorzystaniem organizować różnego typu zawody i imprezy rowerowe.

W związku z tym zachęcamy Was i jednocześnie prosimy wszystkich gorliczan, którzy jeżdżą na rowerach lub też robią to ich bliscy, aby oddawali swoje głosy na projekt będący w Zadaniach ogólnomiejskich, nr 3. Budowa ścieżki rowerowej typu singletrack i zręcznościowej ścieżki rowerowej na Górze Cmentarnej.
Zachęcajcie i namawiajcie do oddawania głosów na ten projekt swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych. Na tych torach w sposób bezpieczni będziecie mogli jeździć wszyscy – z daleka od samochodowego ruchu i zagrożeń z niego wynikających!

Zagłosować można także tradycyjnie w Pawilonie Historii Miasta Gorlice, gdzie po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego adres zameldowania otrzymają Państwo kartę do głosowania. W Pawilonie Historii Miasta można głosować:
– w poniedziałki: od 8.00 do 18.00
– od wtorku do piątku: 7.30-15.30
Uwaga! Jeśli zagłosujecie przez Internet to nie można zagłosować w sposób tradycyjny wypełniając kartę do głosowania w Pawilonie Historii Miasta i odwrotnie!

Dla formalności przypominamy, że głosować mogą mieszkańcy posiadający stałe i czasowe zameldowanie na terenie Gorlic. Głosować można już od 16-go roku życia (jeśli w bieżącym roku ukończyłeś lub ukończysz 16 lat).

Więcej informacji w linku: kliknij tutaj

Głosować można na stronie: kliknij tutaj

Close Menu