Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!

Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!

Dziś udaliśmy się z życzeniami świątecznymi do samorządowców, naszych partnerów i dobroczyńców. Wraz z życzeniami spokojnych i zdrowych Świąt przekazywaliśmy stroik wykonany przez naszą koleżankę ze Stowarzyszenia. Jajko, które jest symbolem nadchodzącego nowego życia, wyraża naszą nadzieję na powstanie nowych ścieżek rowerowych.

Z życzeniami u Pani Jadwigi Wójtowicz, Radnej Województwa Małopolskiego.

Między innymi odwiedziliśmy Panią Jadwigę Wójtowicz – Radną Województwa Małopolskiego i Pana Jana Przybylskiego – Wójta Gminy Gorlice. Przy okazji tych spotkań oprócz tematów związanych ze zbliżającymi się Świętami poruszaliśmy również tematy związane z budową ścieżek rowerowych. Niestety ze względu na panującą epidemię nie ze wszystkimi udało nam się spotkać osobiście, przekazaliśmy nasze życzenia i stroik, a spotkamy się z nimi po 9 kwietnia.

W tym miejscu pragniemy złożyć życzenia świąteczne naszym czytelnikom i sympatykom. Życzymy Wam zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt, pełnych nadziei, że niedługo już wrócimy do normalności – czego również i sobie życzymy.

Smacznego jajka oraz mokrego dyngusa od Stowarzyszenia GorliceBike i Zespołu Redakcyjnego gorlicebike.pl

Close Menu