Nowa wersja Portalu GorliceBike.pl

Nowa wersja Portalu GorliceBike.pl

Już od jakiegoś czasu obserwowaliśmy, że nasz portal nie działa tak jak byśmy chcieli. Strona wczytywała się zbyt długo, a jej funkcjonalność nie spełniała naszych wymagań. W dodatku duży slider na górze strony działał przytłaczająco. Żeby dotrzeć do najnowszych wiadomości trzeba było scroolować stronę w dół.

Już końcem lutego zaczęliśmy poszukiwania wykonawcy nowej wersji Portalu GorliceBike.pl. Po przeglądnięciu ofert skontaktowaliśmy się z Firmą Diamond Creators. Wstępna rozmowa telefoniczna zaskutkowała spotkaniem, spotkanie zamówieniem wstępnego projektu, a ten zamówieniem Portalu GorliceBike.pl w wersji 2.0! 😀
To co nas urzekło w młodym zespole Diamond Creators to to, że na większość naszych oczekiwań odpowiadali “nie ma żadnego problemu”, a jedynie na kilka “musimy to przemyśleć, ale da się zrobić”. Natomiast nie usłyszeliśmy nigdy “nie da się”!

Efektem ich pracy jest nowa wersja Portalu GorliceBike.pl, którego najważniejsze funkcjonalności pragniemy Wam zaprezentować poniżej.

Nowa zaawansowana wyszukiwarka tras!

Jednym z najważniejszych celów było udostępnienie na naszym Portalu intuicyjnej w obsłudze zaawansowanej wyszukiwarki tras umieszczonych na portalu. To zadanie udało nam się zrealizować! Dzięki nowej wyszukiwarce, możecie sobie przefiltrować i wyświetlić trasy o zadanych przez Was parametrach ze względu na:

  • typ trasy (MTB / Szosowa / Trekkingowa)
  • dystans (długość trasy w kilometrach)
  • przewyższenia (według sumy wszystkich wzniesień w metrach)
  • “przebiega przez” miejscowość (według miejscowości przez które trasy prowadzą)
wyszukiwarka tras
wyszukiwarka tras

Otwarci na czytelników – dodaj swój artykuł / trasę / wydarzenie!

Chcielibyśmy aby jak najwięcej osób współtworzyło nasz Portal publikując na nim swoje artykuły, dodając opisy ciekawych tras czy też publikując informacje na temat nadchodzących wydarzeń.

dodaj artykuł / trasę / wydarzenie
dodaj artykuł / trasę / wydarzenie

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta funkcjonalność i często będziecie z niej korzystać. 😀

Nowe formularze do kontaktu z nami!

Dzięki nowy formularzom kontakt z nami będzie jeszcze prostszy! Gotowa formatka spowoduje, że napisanie artykułu, dodanie swojej trasy czy też dodanie informacji na temat nowego, nadchodzącego wydarzenia, będzie jedynie formalnością! 😉

Nadesłane przez Was prace będą podlegały moderacji. Zostaną opublikowane po naniesieniu ewentualnych poprawek i kontakcie z Wami celem autoryzacji materiału.

Strona “Rowerstrada Solina-Zakopane”

W górnym prawym rogu nowej wersji Portalu GorliceBike.pl umieściliśmy link prowadzący na stronę www projektu “Rowerstrada Solina-Zakopane”.

Strona www Rowestrada Solina-Zakopane
Strona www Rowestrada Solina-Zakopane

Strona ta jest osadzona na naszym portalu. Ma umożliwić dostęp do informacji na temat tego przedsięwzięcia osobom nie posiadającym dostępu do Facebooka.

To najważniejsze zmiany jakie wprowadza nowa wersja Portalu GorliceBike.pl. Jest jednak szereg drobniejszych zmian i udogodnień takich jak poprawiona wersja kalendarza wydarzeń, panel na stronie głównej umożliwiający zamówienie elementu stroju rowerowego w barwach Grupy GorliceBike, widżety Instagrama oraz Facebooka umożliwiające podglądnięcia umieszczonych tam treści bez konieczności logowania się do tych mediów.

Dzięki nowej konstrukcji, strona wyświetla się szybciej i działa płynniej. Jej design jest czytelny i nowoczesny, a przede wszystkim jest w pełni responsywna. Umożliwia to poprawne jej wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że wszystkie wprowadzone na niej zmiany przypadną Wam do gustu i spowodują, iż z przyjemnością będziecie wracać aby zapoznawać się z ukazującymi się na niej nowymi publikacjami.

W przypadku gdybyście jednak znaleźli na niej jakiś błąd lub zaobserwowali niepoprawne jej działanie prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie za pomocą formularza kontaktowego lub też wysyłając nam też wiadomość na skrzynkę mailową.

Close Menu