III Rajd Rowerowy “Do upadłego” – rejestracja zamknięta

III Rajd Rowerowy “Do upadłego” – rejestracja zamknięta

Ubiegła środa to ostatni dzień w którym można było dokonać rejestracji swego udziału w III Rajdzie Rowerowym “Do upadłego” za pomocą internetowego formularza zgłoszeń. Dziś na skrzynkę mailową i telefonicznie przyjęliśmy ostatnie zgłoszenia “na ostatnią chwilę”. Tym samym możliwość rejestracji w Rajdzie została definitywnie zamknięta.

Swój udział w rajdzie zgłosiło 79 rowerzystów. Część z nich wyjedzie z Gorlic spod Pływalni “Fala” o godz. 9 rano, jadąc trasą MTB i trekkingową do mety w Krzywej – Wypał. Pozostali, jadący trasą szosową, wyruszą z tego samego miejsca o godz. 12.  Wszyscy razem spotkają się pomiędzy godz. 14:30 a 15:00 na mecie, gdzie razem posadzą drzewo w ramach projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych (LGW) oraz z okazji uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pogoda w sobotę nie zapewni nam luksusów. Długo wahaliśmy się czy nie należy przełożyć terminu Rajdu o tydzień, jednak w wyniku analiz doszliśmy do wniosku, że za tydzień pogoda będzie prawdopodobnie jeszcze gorsza, a poza tym części z zapisanych uczestników ten termin może nie pasować. Z prognozy wynika, że powinniśmy się zmieścić jednak w okienku bezdeszczowej pogody, a temperatura będzie na poziomie 10C.
W związku z tym zdecydowanie zalecamy ciepło się ubrać i wziąć z sobą okrycie przeciwdeszczowe.

Do zobaczenia na starcie Rajdu, a później na mecie!

Close Menu