II Podkarpacki Zlot Rowerzystów

  • Ryszard Szarowicz
  • Imprezy rowerowe
II Podkarpacki Zlot Rowerzystów

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 20.07.2019
Godzina rozpoczęcia 09:00
Opłata rejestracyjna -
telefon 13 43 513 17

Szczegóły

Wójt Gminy Besko zaprasza po raz drugi tych, którzy na rowerach przemierzają beskidzkie wzgórza i doliny. Na terenie Podkarpacia działa wiele klubów i organizacji zajmujących się popularyzacją turystyki i sportu rowerowego. Czas abyśmy się spotkali i poznali! Zapraszamy również koleżanki i kolegów z innych regionów Polski.

Szczegóły dotyczące Zlotu znajdziecie w regulaminie: Regulamin (treść poniżej logotypami organizatorów)

Zlot odbędzie się w ramach Dni Beska a więc będziemy mieli możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach, w tym koncertach zespołów, które będą występować w parku obok miejscowego kościoła.

Sobota – 20 lipca
Rompey – godz.18 30
Krywań – godz.20 00
Teatr ognia – godz.21 30

Niedziela – 21 lipca
My – godz.19 30
Golden Life – godz.21 00

Miejscem Zlotu jest nabrzeże Wisłoka przy ul. Południowej, gdzie będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego strzeżonego pola namiotowego. Tutaj też i przy pobliskim Urzędzie Gminy zlokalizowane będą parkingi.
Uczestnicy Zlotu wezmą udział w dwóch rajdach relaksowych, które rozpoczną się w miejscu Zlotu lub w dwóch rajdach górskich.
W pobliżu od miejsca Zlotu znajdują się cztery lokale gastronomiczne oraz sklepy. Istnieje również możliwość wynajęcia rowerów po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu.

Więcej informacji o wydarzeniu

Strona wydarzenia Wydarzenie na Facebooku
Close Menu