Eliminator AutoPart Mielec vol. 2

  • Ryszard Szarowicz
  • Imprezy rowerowe
Eliminator AutoPart Mielec vol. 2

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 31.03.2019
Godzina rozpoczęcia 09:00
Godzina zakończenia 14:00
Opłata rejestracyjna -

Szczegóły

Organizatorzy: Studio Wizualne Damian Gąsiewski i Miasto Mielec

Miejsce: Górka Cyranowska
Al. Niepodległości, ul. Chopina, ul. Parkowa, 39-300 Mielec


31 marca br. na mieleckiej Górce Cyranowskiej odbędzie się Eliminator AUTOPART Mielec vol. 2.

Przygotowaliśmy kilka istotnych zmian, które mamy nadzieję pozytywnie urozmaicą tegoroczne widowisko. W zawodach weźmie udział tym razem 64 uczestników, którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie będą rywalizować dwójkami w systemie pucharowym do dwóch przegranych. Zaplanowaliśmy aż 127 startów co dwie minuty, dzięki czemu jednocześnie na trasie będą ścigać się aż trzy pary. Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca również zostanie nieco zmodyfikowana, nie zmiennie jednak zjazdy i podjazdy z pewnością będą nie lada wyzwaniem dla posiadaczy rowerów górskich.

Organizatorami zawodów są:
• Studio Wizualne Damian Gąsiewski,
• Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik,
• Miasto Mielec
• Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Dzięki Organizatorom każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsze cztery osoby okolicznościowe puchary i dyplomy.

Patronem honorowym drugiej edycji ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Rok temu udało się zebrać ok. 80 kg, co było świetnym wynikiem. Liczymy, że w tym roku wynik zostanie podwojony. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Drugą edycję Eliminator AUTOPART Mielec poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO. Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział. A, że rok temu Rafałowi się u nas podobało, to na powrót do Mielca nie musieliśmy długo go namawiać.

Dzięki Partnerom możecie liczyć na fajne pakiety startowe, które przygotuje AvetPharma. Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Joy Fitness Club Mielec, który dodatkowo wraz z Projekt Zdrowie zadba na mecie dla Was o wodę i napoje izotoniczne bez limitu. Pyszny posiłek regeneracyjny przygotuje Fratelli Pizza x Steakhouse x Pastrami. W czasie zawodów będziecie mogli także rozkoszować się wypiekami ufundowanymi przez Cukiernię u Borowskiej.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów przygotowana przez Firmę ElektroRem. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej, a jest nią wartościowy rower górski ufundowany przez BikeCenter Bartek Ćwik. Wydarzenie wspierają również Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Odział Grupy Jerzy Wąs, NIKmet oraz ZHP Hufiec Mielec.

Rejestracja zawodników jest otwarta do 20 marca br. do godz. 23:00 lub do wyczerpania miejsc. Losowanie par i rozstawienie na drabince pucharowej odbędzie się 22 marca br. o godz. 12:00.

Widzimy się 31 marca na Górce Cyranowskiej! Zapraszamy.

Zapisy: www.studiowizualne.com

Więcej informacji o wydarzeniu

Strona wydarzenia Wydarzenie na Facebooku
Close Menu