Dukielska Wyrypa 2020 – Enduro MTB Trophy

  • Ryszard Szarowicz
  • Imprezy rowerowe
Dukielska Wyrypa 2020 – Enduro MTB Trophy

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 19.09.2020
Godzina rozpoczęcia 08:00
Godzina zakończenia 18:00
Rodzaj roweru MTB
Opłata rejestracyjna 79 PLN -
Organizator Enduro MTB Podkarpacie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
miejsce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli - MOSiR Dukla
email enduromtb.podkarpacie@gmail.com

Szczegóły

Dukielska Wyrypa 2020 – Enduro MTB Trophy to zawody w klimacie Enduro MTB odbywające się w Dukli. Rozgrywane są w trzech kategoriach, w zależności od rodzaju roweru na którym będzie jechał zawodnik:

  • hardtail
  • full suspension
  • e-bike (niezależnie od posiadanego rodzaju zawieszenia)

Zawodnicy będą rywalizować o puchar Enduro MTB Trophy. Czeka ich nowa, ciekawa formuła zawodów. Jest to połączenie jazdy na orientacje wraz z jazdą na czas na dwóch odcinkach specjalnych. Warunkiem ukończenia i klasyfikacji w zawodach jest stawienie się w pięciu punktach kontrolnych (odbicie karty potwierdzającej przybycie do każdego z punktów) oraz przejazd dwoma odcinkami specjalnymi, na których będzie mierzony czas przejazdu.

W każdej kategorii zostaną nagrodzone trzy najlepsze miejsca, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nagrodami będą statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników stających na podium (3 pierwsze miejsca). Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że każdy z uczestników który ukończy wyścig dostanie pamiątkowy medal.

Pierwszych 50 zawodników, będzie mogło opłacić swą rejestrację w zawodach Dukielska Wyrypa 2020 – Enduro MTB Trophy w promocyjnej cenie 79,00 zł.

Więcej szczegółów w Regulaminie oraz w systemie rejestracji na stronie Time Keeper.

Close Menu