Rajdy rowerowe w 2019r., podczas których zbieraliśmy podpisy poparcia – Gorlice, Grybów, Rzeszów

Rajdy rowerowe w 2019r., podczas których zbieraliśmy podpisy poparcia – Gorlice, Grybów, Rzeszów

W dniu 22 września 2019r. grupa rowerowa GorliceBike, która współorganizowała VIII Rajd Rowerowy Śladami prof. Romana Reinfussa. Kontynuując działania na rzecz promocji budowy trasy rowerowej Solina – Zakopane w trakcie trwania Pikniku Rodzinnego odbył się happening na rzecz tej inicjatywy. Uzyskaliśmy bardzo duże poparcie w postaci kolejnych podpisów pod petycją.

Happening Reinfuss

Na współorganizowanym rajdzie pojawili się zaprzyjaźnieni rowerzyści z Grybowskiej Grupy Rowerowej. W ramach rewanżu i wsparcia promowali również tą akcję podczas „Jesiennego Rajdu Grybowskiego” gdzie zbierane były kolejne podpisy.

Happening Reinfuss

Swoją obecność zaznaczyliśmy również na ostatnim w 2019 roku przejeździe ulicami Rzeszowa w organizowanej tam tak zwanej „Masie Krytycznej”. Przejazd zorganizowany został w dniu 20 października, gdzie mile nas przywitano i udzielono niezbędnego wsparcia. Dzięki wsparciu Rzeszowskiej Masy Krytycznej wraz z rowerzystami z Iwonicza, Krosna, Gorlic i okolic zebraliśmy ponad 200 podpisów pod listami poparcia.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! ❤️👍🏼🚴‍♀️

Close Menu