Cyklistické podujatie Okolo Domaše

  • Ryszard Szarowicz
Cyklistické podujatie Okolo Domaše

Już 7 lipca br. odbędzie się 11. edycja największej imprezy kolarskiej na Słowacji – About Domaša. Już ponad 1000 zgłoszeń obiecuje, że na wybrzeżu Domaša w pierwszą lipcową sobotę będzie mnóstwo rowerzystów.

Rajd ma charakter turystyczno-rekreacyjny. Trasa liczy sobie 37,5 km i jest na niej 333 m przewyższeń. Wiedzie dookoła zbiornika wodnego Veľká Domaša (vodná nádrž Veľká Domaša). Odbywa się w ruchu ulicznym po drogach asfaltowych, żwirowych i leśnych. Każdy uczestnik Rajdu obowiązkowo musi jechać na rowerze w kasku!

Niestety rejestracja internetowa została zamknięta z dniem 1 lipca. Jeśli ktoś jednak chciałby pojechać w tym rajdzie to może dokonać zgłoszenia w dniu imprezy. Niestety koszt rejestracji w tym terminie wynosi 17 €.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można uzyskać klikając w link: Cyklistické podujatie Okolo Domaše

Dostaliśmy info o tym wydarzeniu na skrzynkę kontakt@GorliceBike.pl od Pana Zbigniewa dzisiaj. Bardzo dziękujemy! 🙂 Jeśli ktoś wie o jakiejś fajnej imprezie rowerowej, na którą warto pojechać i którą można by dodać do kalendarza na naszej stronie, to prosimy o wiadomość.

Close Menu