OFERTA DLA GASTRONOMII, HOTELÓW, MOTELÓW I AGROTURYSTYKI – BEZPŁATNA REKLAMA!

OFERTA DLA GASTRONOMII, HOTELÓW, MOTELÓW I AGROTURYSTYKI – BEZPŁATNA REKLAMA!

Szanowni Państwo, nasz zespół przez ostatnie tygodnie intensywnie pracował nad uruchomieniem naszego serwisu www. Obecnie strona GorliceBike.pl jest już dostępna i cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą statystyki do których mamy dostęp.

W związku z tym, że strona jest platformą, która kompleksowo udostępnia informację dla rowerzystów i turystów nie tylko mieszkających w naszym rejonie, ale też tych co chcą przyjechać do nas na weekend lub też nawet planują w naszym rejonie urlop, chcemy aby na niej znalazły się informacje na temat bazy noclegowej i gastronomicznej. Strona jest w całości responsywna, co oznacza, że można na nią wejść w dowolnym miejscu na szlaku za pomocą swojego smartfona i sprawdzić gdzie można coś zjeść, napić się lub też zatrzymać na nocleg. Korzystając z naszej strony będzie można również wcześniej, przed wyjazdem, wybrać lub zaplanować trasę z uwzględnienie noclegów i dogodnych miejsc na posiłek lub postój.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich właścicieli obiektów dysponujących miejscami noclegowymi oraz obiektów gastronomicznych do nadsyłania na nasz adres mailowy kontakt@GorliceBike.pl swoich ofert dla podróżujących po szlakach Beskidu Niskiego.
Oferta ta powinna zawierać:
– krótki opis obiektu z wymienionymi funkcjonalnościami typu: Wi-Fi, parking, wypożyczalnia rowerów, ilość pokoi, ilość miejsc noclegowych, czy jest klimatyzacja, czy jest możliwość płatności kartą, krótkie menu, itp.
– dokładny adres, telefon, a jeśli ktoś posiada to adres mailowy i strony www
– od 3 do 6 zdjęć obiektu

Umieszczenie tych informacji do końca tego roku w naszym serwisie w odpowiednim dziale będzie całkowicie darmowe!
W przyszłym roku skontaktujemy się z Państwem celem aktualizacji Waszej oferty i ewentualnego przedłużenia jej prezentacji.

Close Menu