Informacje organizacyjne – Spontaniczny Zlot Rowerzystów GorliceBike

Informacje organizacyjne – Spontaniczny Zlot Rowerzystów GorliceBike

Celem przypomnienia i uporządkowania informacji przedstawiamy Wam jeszcze raz trasy i godziny niedzielnego Spontanicznego Zlotu Rowerzystów. Pogoda na ten dzień mimo dzisiejszych opadów zapowiada się dobra, dlatego na obecną chwilę nie bierzemy pod uwagę odwołania Zlotu.

Niedziela, 12 sierpnia 2018, Spontaniczny Zlot Rowerzystów GorliceBike

Uczestnicy Zlotu we własnym zakresie muszą sobie zapewnić:

  • wodę na czas przejazdu i na czas ogniska (spotkania)
  • kiełbasę na ognisko, chleb, ketchup, musztardę
  • ewentualne dodatkowe ubezpieczenie – jeśli ktoś takowe chce

Godziny zorganizowanych wyjazdów i przebieg tras

Przejazdy zorganizowane będą prowadzone przynajmniej przez jedną osobę znającą trasę przejazdu i prowadzącą grupę rowerzystów. Podczas przejazdu wszystkich rowerzystów obowiązują zasady ruchu drogowego. Każdy powinien poruszać się na sprawnie technicznie rowerze. GorliceBike, jako koordynatorzy wydarzenia, nie biorą odpowiedzialności za ewentualne szkody i uszkodzenia rowerów powstałe podczas przejazdu – uczestnicy Zlotu jadą w trasę na własną odpowiedzialność.

Spotkanie uczestników Zlotu na Polu Biwakowym pod Magurą Małastowską: około godz. 17:00

Osoby, które chcą na Zlot dotrzeć samodzielnie, własną trasą, chcąc się na miejscu spotkać z pozostałymi uczestnikami Zlotu, powinny tak zaplanować swój wyjazd, aby dotrzeć na miejsce na godz. 17:00.

Drewno na ognisko przygotowało Nadleśnictwo Gorlice, za co chcemy serdecznie podziękować. Na miejscu będą też wiklinowe kije do pieczenia kiełbasy, około 30 sztuk, tak więc będziemy musieli się nimi wymieniać. Dobrze z sobą wziąć jakiś scyzoryk bądź nóż, celem zaostrzenia kija lub też nacięcia kiełbasy oraz jakieś serwetki lub też chusteczki.
Na śmieci będą przygotowane worki – bardzo prosimy żeby wszelkie odpadki wrzucać do nich,  aby nie zaśmiecić Pola Biwakowego i pozostawić na nim  porządek dla osób korzystających z niego w przyszłości.

Pozostałe informacje o Zlocie znajdziecie czytając nasz wcześniejszy artykuł:

I SPONTANICZNY ZLOT ROWERZYSTÓW GorliceBike

Close Menu