III Rajd Rowerowy “Do upadłego”

III Rajd Rowerowy “Do upadłego”

  • 9:00
  • Gorlice - Krzywa Wypał
29.09 2018

Niezmiernie miło nam Was zaprosić do wzięcia udziału w III Rajdzie Rowerowym “Do upadłego”.

Organizatorami wydarzenia są:

Startujemy 29 września z Gorlic, z placu obok Pływalni “Fala”. Rowerzyści będą mieli do wyboru 3 trasy prowadzące przez lasy będące pod opieką Nadleśnictwa Gorlice, położone w urokliwym zakątku Beskidu Niskiego:

  1. trasa MTB  – start godz. 9:00 /tylko dla zaawansowanych rowerzystów poruszających się wyłącznie na rowerach typu MTB, Cross-country, XC/ o długości około 45 km, przewyższeń około 1500 m, planowany czas przejazdu trasy około 5,5 – 6 h
  2. trasa trekkingowa – start godz. 9:00 /dla średnio zaawansowanych rowerzystów poruszających się na rowerach typu trekking, MTB, Cross-country, XC/ o długości około 42 km, przewyższeń około 1300 m, planowany czas przejazdu trasy około 5,5 – 6 h
  3. trasa szosowa – start godz. 12:00 /dla początkujących rowerzystów poruszających się na dowolnym rowerze/ o długości około 21 km, przewyższeń około 450 m, planowany czas przejazdu trasy około 2,5 – 3 h

Dodatkowo dla najmłodszych uczestników Rajdu została przygotowana trasa JUNIOR, której start odbędzie się o godz. 13:00 z Krzywej, o długości około 10 km i przewyższeniach rzędu 250 m. Przebiegać będzie częściowo drogami o nawierzchni asfaltowej i szutrowej, a na odcinku około 1 km szlakiem turystycznym.

Meta znajduje się w miejscu zwanym Krzywa – Wypał.

Rajd ma charakter turystycznego przejazdu, nie jest to wyścig rowerowy! Na każdej trasie będą osoby prowadzące grupę rowerzystów oraz ją zamykające. Po przebyciu części jej dystansu, grupa rowerzystów nią jadąca zostanie podzielona na dwie grupy: słabszą i mocniejszą, aby dostosować tempo poruszania się na trasie do możliwości jadących.

Koszt uczestnictwa w Rajdzie dla osób dorosłych wynosi 10 zł, a dla osób poniżej 18 roku życia 5 zł, płatne za pomocą przelewu do dnia 26 września 2018 roku na konto:

Bank PKO SA Gorlice, numer konta: 65 1240 5110 1111 0000 5206 8108

Odbiorca: Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa

W opisie przelewu należy wpisać: „Do upadłego; imię i nazwisko; trasa nr …” (w miejsce kropek podajemy nr wybranej trasy). Jeśli opłata jest wnoszona za więcej niż jedną osobę, prosimy o wpisanie danych wszystkich zgłaszanych osób. W przypadku gdy te wszystkie informacje nie będą się mieścić w tytule przelewu, prosimy o wysłanie do nas maila na adres kontakt@gorlicebike.pl z danymi uczestników i numerami tras oraz z podaniem nr konta z którego przelew został wysłany.
Przykładowo: “Do upadłego: Jan Rowerowy; trasa nr II”.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza internetowego, link na końcu artykułu, bądź też wysyłając za pomocą poczty internetowej pobranego i uzupełnionego formularza, dostępnego również na dole strony.
Osoby poniżej 18. roku życia muszą dostarczyć w dniu startu uzupełnioną i podpisaną zgodę przez opiekuna prawnego na udział osoby nieletniej w Rajdzie. Zgoda dostępna do pobrania u dołu strony.

Na mecie (Krzywa – Wypał) na każdego rowerzystę, który przejechał wybraną przez siebie trasę, będzie czekał pamiątkowy stylowy medal, upominek od Nadleśnictwa Gorlice oraz posiłek regeneracyjny w zależności od preferencji żywieniowych mięsny lub wegetariański.
W ramach projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych (LGW), którego celem jest zwiększenie pochłaniania dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych przez lasy oraz z okazji uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zostanie posadzone przez uczestników wydarzenia symboliczne drzewo.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego biesiadowania i integracji przy ognisku przy dźwiękach gitary. Poniżej prezentujemy godzinowy program wydarzenia:

Program Rajdu:

godz. 9:00 start tras trekkingowej i MTB z Gorlic

godz. 12:00 start trasy szosowej z Gorlic

godz. 13:00 start trasy JUNIOR z Krzywej

godz. 14:30 – 15:00 przyjazd wszystkich tras na metę Rajdu

godz. 15:00 wręczenie uczestnikom pamiątkowych medali i posadzenie symbolicznego drzewa w ramach projektu LGW oraz z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

godz. 15:30 wspólne biwakowanie przy ognisku z gitarą

około godz. 17:30 dla chętnych zaawansowanych rowerzystów powrót trasą zjazdową przez las

Więcej szczegółów na temat Rajdu można znaleźć w Regulaminie udostępnionym w linku poniżej. Wszelkie nowe informacje na jego temat będą się pojawiać na stronie www.gorlicebike.pl oraz na facebokowym funpage www.facebook.com/GorliceBike/

Przydatne linki:

Regulamin III Rajdu Rowerowego “Do upadłego”

Internetowy formularz zgłoszeniowy do III Rajdu Rowerowego “Do upadłego”

Mailowy formularz zgłoszeniowy do III Rajdu Rowerowego “Do upadłego”

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział osoby nieletniej w Rajdzie

Udostepnij

Szczegóły wydarzenia

Data: 29.09.2018

Cena: dorośli: 10 zł / dzieci: 5 zł

Organizator: Nadleśnictwo Gorlice, Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa, Portal Internetowy GorliceBike

Dane kontaktowe

Gorlice - Krzywa Wypał

brak

kontakt@gorlicebike.pl

< Wrzesień 2018 >
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
          1Rowerowy powrót do szkołyRowerowy powrót do szkołyW sobotę w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej (ul. Nadbrzeżna), w miasteczku rowerowym, odbędą się konkursy praktyczne i teoretyczne związane z jazdą na dwóch kółkach. Do udziału zaproszone są zarówno dzieci (też te najmłodsze, na rowerkach biegowych), jak i ich rodzice. Będą oni mogli powalczyć o nagrody rzeczowe, w tym Skodę na weekend. W niedzielę impreza przeniesie się do Parku Sportów Miejskich na tor Pumptrack (al. Piłsudskiego 4), gdzie rozegrane zostaną zawody w jeździe indywidualne na czas oraz konkursy sprawnościowe. Zwycięzca będzie mógł liczyć na indywidualne lekcje u gościa specjalnego, Gustawa Dądeli, wielokrotnego mistrza Polski w konkurencjach BMX i four cross. Reprezentant kraju i uczestnik mistrzostw świata poprowadzi także krótkie szkolenie z jazdy na torze dla wszystkich obecnych i sam da pokaz swoich umiejętności. Nowy Sącz Lechnica MTB TOUR 2018Lechnica MTB TOUR 2018online rejestracja
https://my1.raceresult.com/99144/registration?lang=sk
PRZEPISY ZAWODÓW: Zawody będą się odbywać w dwu dyscyplinach:
XC – Cross country (sobota 1.9.2018)
RS – Enduro (niedziela 2.9.2018)
Uczestnicy zawodów podzieloni bedą do 4 kategorii:
Mężczyźni – XC (36 km => GRIFTOF, ŠPICA, GRIFTOF, ŠPICA )
RS (4 x RS => GVIZD, ŠPICA, GRIFTOF RS1,
GRIFTOF RS2)
Kobiety – XC (18 km => GRIFTOF, ŠPICA)
RS (2 x RS => GVIZD, ŠPICA)
Chłopcy – XC (18 km => GRIFTOF, ŠPICA)
RS (2 x RS => GVIZD, ŠPICA)
Dziewczyny – XC (7 km => ŠPICA)
Ocena i punkty:
XC oraz RS –
1. miejsce – 50p. 2. miejsce – 45p. 3. miejsce – 40p. 4. miejsce – 35p. 5. miejsce – 30p. 6. miejsce – 25p. 7. miejsce – 20p. 8. miejsce – 17p. 9. miejsce – 14p. 10. miejsce – 12p. 11. miejsce – 10p. 12. miejsce – 9p. 13. miejsce – 8p. 14. miejsce – 7p. 15.miejsce – 6p. 16. miejsce – 5p. 17. miejsce – 4p. 18.miejsce – 3p. 19.miejsce – 2p. 20. miejsce – 1p.
PUNKTY BONUSOWE DLA KATEGORII RS
Zwycięzca 4 x RS +10p.
Zwycięzca 3 x RS + 7p.
Zwycięzca 2 x RS + 5p
Wpisowe przy online rejestracji do 24.8.2018 jest takie samo dla poszczególnych kategorii oraz dyscyplin : 10 €. Wygodna jest rejestracja do RS oraz XC na dwa dni, kiedy koszt wpisowego za obydwie dyscypliny + udział w zawodach o króla trailu wynosi tylko 10 €.
Koszt wpisowego na miejscu w dniu 1.9.2018 wynosi 15 € , należy pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.
Wpisowe obejmuje:
- chip do pomiaru poszczególnych czasów
- 1 x obiad i 1 x piwo/kofola (1.9.2018)
- 1 x obiad a 1 x piwo/kofola (2.9.2018)
Nagrody:
Król oraz królowa trialu otrzymuje nagrody w wartości powyżej 600 € dla każdego (Zwycieżają uczestnicy na podstawie stanu punktów z XC+RS)
Mężczyźni XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 750 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Kobiety XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 600 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Chłopcy XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 300 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Dziewczyny XC nagrody w wartości powyżej 150 € (3 miejsca)
!!!! LOTERIA !!!!
Cieszymy się na Państwa udział!
Kolejne informacje znajdziesz lechnica@slnet.sk, lub pod numerem telefonu +421 901 713 155 Lechnica, Słowacja
Rajd na Górę Śmierci na 100-lecie niepodległości PolskiRajd na Górę Śmierci na 100-lecie niepodległości PolskiGodzina: 10:00 - 17:00
Tym razem pojedziemy do Pystkowa na Góę Śmierci aby oddać hołd tysiącom Polaków,zamordowanym przez niemieckich oprawców.Ze względu na uroczysty charakter rajdu,prosimy o przybranie rowerów w nasze flagi narodowe.
W zabezpieczeniu rajdu omagać na będą koledzy z Grupy rekonstrukcyjnej im.gen Maczka.
Do Pustkowa pojedziem wg tej trasy;
http://trasyrowerowe-mielec.blogspot.com/2015/01/trasa-nr_19.html
..a wracać z Pustowa będziemy tą trasą;
http://trasyrowerowe-mielec.blogspot.com/2016/09/trasa-nr_28.html
W sumie będziemy mieli do pokonania ok.66 km
Jedziemy na własną odpowiedzialność.Dzieci jadą pod opieką rodziców.
Na drogach publicznych,przestrzegamy przepisów ruchu drogowego.
Rynek, 39-300 Mielec
2Rowerowy powrót do szkołyRowerowy powrót do szkołyW sobotę w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej (ul. Nadbrzeżna), w miasteczku rowerowym, odbędą się konkursy praktyczne i teoretyczne związane z jazdą na dwóch kółkach. Do udziału zaproszone są zarówno dzieci (też te najmłodsze, na rowerkach biegowych), jak i ich rodzice. Będą oni mogli powalczyć o nagrody rzeczowe, w tym Skodę na weekend. W niedzielę impreza przeniesie się do Parku Sportów Miejskich na tor Pumptrack (al. Piłsudskiego 4), gdzie rozegrane zostaną zawody w jeździe indywidualne na czas oraz konkursy sprawnościowe. Zwycięzca będzie mógł liczyć na indywidualne lekcje u gościa specjalnego, Gustawa Dądeli, wielokrotnego mistrza Polski w konkurencjach BMX i four cross. Reprezentant kraju i uczestnik mistrzostw świata poprowadzi także krótkie szkolenie z jazdy na torze dla wszystkich obecnych i sam da pokaz swoich umiejętności. Nowy Sącz Lechnica MTB TOUR 2018Lechnica MTB TOUR 2018online rejestracja
https://my1.raceresult.com/99144/registration?lang=sk
PRZEPISY ZAWODÓW: Zawody będą się odbywać w dwu dyscyplinach:
XC – Cross country (sobota 1.9.2018)
RS – Enduro (niedziela 2.9.2018)
Uczestnicy zawodów podzieloni bedą do 4 kategorii:
Mężczyźni – XC (36 km => GRIFTOF, ŠPICA, GRIFTOF, ŠPICA )
RS (4 x RS => GVIZD, ŠPICA, GRIFTOF RS1,
GRIFTOF RS2)
Kobiety – XC (18 km => GRIFTOF, ŠPICA)
RS (2 x RS => GVIZD, ŠPICA)
Chłopcy – XC (18 km => GRIFTOF, ŠPICA)
RS (2 x RS => GVIZD, ŠPICA)
Dziewczyny – XC (7 km => ŠPICA)
Ocena i punkty:
XC oraz RS –
1. miejsce – 50p. 2. miejsce – 45p. 3. miejsce – 40p. 4. miejsce – 35p. 5. miejsce – 30p. 6. miejsce – 25p. 7. miejsce – 20p. 8. miejsce – 17p. 9. miejsce – 14p. 10. miejsce – 12p. 11. miejsce – 10p. 12. miejsce – 9p. 13. miejsce – 8p. 14. miejsce – 7p. 15.miejsce – 6p. 16. miejsce – 5p. 17. miejsce – 4p. 18.miejsce – 3p. 19.miejsce – 2p. 20. miejsce – 1p.
PUNKTY BONUSOWE DLA KATEGORII RS
Zwycięzca 4 x RS +10p.
Zwycięzca 3 x RS + 7p.
Zwycięzca 2 x RS + 5p
Wpisowe przy online rejestracji do 24.8.2018 jest takie samo dla poszczególnych kategorii oraz dyscyplin : 10 €. Wygodna jest rejestracja do RS oraz XC na dwa dni, kiedy koszt wpisowego za obydwie dyscypliny + udział w zawodach o króla trailu wynosi tylko 10 €.
Koszt wpisowego na miejscu w dniu 1.9.2018 wynosi 15 € , należy pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.
Wpisowe obejmuje:
- chip do pomiaru poszczególnych czasów
- 1 x obiad i 1 x piwo/kofola (1.9.2018)
- 1 x obiad a 1 x piwo/kofola (2.9.2018)
Nagrody:
Król oraz królowa trialu otrzymuje nagrody w wartości powyżej 600 € dla każdego (Zwycieżają uczestnicy na podstawie stanu punktów z XC+RS)
Mężczyźni XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 750 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Kobiety XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 600 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Chłopcy XC oraz RS nagrody w wartości powyżej 300 € (3 miejsca w każdej dyscyplinie)
Dziewczyny XC nagrody w wartości powyżej 150 € (3 miejsca)
!!!! LOTERIA !!!!
Cieszymy się na Państwa udział!
Kolejne informacje znajdziesz lechnica@slnet.sk, lub pod numerem telefonu +421 901 713 155 Lechnica, Słowacja
Puchar Skrzata (po latach)Puchar Skrzata (po latach)Godzina: 12:00
Pucharu Skrzata fanom downhillu nie trzeba chyba przedstawiać. Warto natomiast wyjaśnić, że Puchar Skrzata po latach to nie całoroczny cykl ale jedna runda, która rozegrana zostanie w ramach Junior Bike Cup - nowej inicjatywy adresowanej do najmłodszych adeptów kolarstwa grawitacyjnego. Za nami dwie rundy Junior Bike Cup: dual slalom w Kluszkowcach i enduro w Bielsku-Białej. Przed nami, poza Pucharem Skrzata, który tradycyjnie odbędzie się w formule dh na dolnym odcinku Easy Line na Górze Żar, pumptrack w Bielsku-Białej (01.09.2018) i jeszcze jeden dual slalom w Zakopanem (21.09.2018), po którym wyłonieni zostaną zwycięzcy klasyfikacji generalnej w 6 kategoriach. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie zdobyło żadnych punktów w klasyfikacji generalnej, najwyższy czas, żeby to zrobiło w ostatni weekend wakacji. Jeszcze wciąż ma szanse na zdobycie super nagrody ufundowanej przez dystrybutora produktów marki Shred. Chociaż konkurencja nie śpi, a na ostatnich zawodach na starcie pojawiło się aż 70 zawodników i zawodniczek. Liczymy, że na Żarze będzie ich jeszcze więcej, bo trasa jest doskonała dla zweryfikowania umiejętności i woli walki zarówno przedpoborowych, jak i aspirantów do licencji PZKol. Więcej szczegółów, jak również reminiscencje z archiwalnych edycji Pucharu Skrzata znajdziecie w dyskusji pod wydarzeniem, a pierwszym z postów będzie zapis przejazdu pierwszaczki po trasie zawodów. Międzybrodzie Żywieckie
3 4 5 6 7 8VII Mordownik - ekstremalne zawody na orientacjęVII Mordownik - ekstremalne zawody na orientacjęGodzina: 07:00 - 22:00
Zapraszamy na VII edycję Mordownika.
Zawody na Orientację - Mordownik 2018 - odbędą się 8-go września 2018 r. w Beskidzie Niskim, a więc wracamy w rejon uwielbianych przez uczestników chaszczy i jeżyn ;).
Bazą zawodów będzie szkoła w Uściu Gorlickim.
Uczestnicy będą mieli do wyboru trasę pieszą 50 km (PMnO), rowerową 130 km (PPM) oraz pieszą turystyczną 25 km i rowerową turystyczną 50 km.
Dla najmłodszych (5-10 lat) oczywiście Mały Mordownik :)
W czasie tegorocznej edycji Mordownika rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski ?na trasie pieszej 50 km.
Uście Gorlickie
9PUCHAR SMOKA 2018 – KątyPUCHAR SMOKA 2018 – KątySerdecznie zapraszamy 9 września do Kątów, gmina Nowy Żmigród, powiat Jasielski.
http://www.pucharsmoka.pl/2-news/24-puchar-smoka-2018
Kąty
XI Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"XI Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"Godzina: 09:00 - 19:00
Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza "Jastrzębia Zdebrz" ma przyjemność Zaprosić Państwa na:
XI Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"
Trasa nr V i nr VI - Szczebrzeszyn - Kawęczynek
Zbieramy się o godz. 9:00 przed UM Szczebrzeszyn ,
Start: 9:30
Przerwa regeneracyjna - Karczma Młyn Zwierzyniec
Szczebrzeszyn
Rajd rowerowy przez nieistniejące wsie BeskiduRajd rowerowy przez nieistniejące wsie BeskiduGodzina: 09:30 - 17:30
Kolejny rajd, tym razem już we wrześniu zaplanowany jest w okolice Jaślisk, gdzie będziemy podążać śladami nieistniejących wsi łemkowskich.
Trasa wiedzie głównie drogami szutrowymi przez las.
Stopień trudnośći: średni
Dł. trasy: 74 km
Start: godz. 9.30 w Iwoniczu, przy sklepie Rowery Madej.
Przerwa na obiad: Rymanów Zdrój
Rower: MTB, cross, Trekking
Każdy z uczestników rajdu jedzie na własną odpowiedzialność.Osoby do 18 lat pod opieką rodziców.
Na drogach publicznych przestrzegamy zasad ruchu drogowego i jedziemy maksymalnie dwie osoby obok siebie.
38-440 Iwonicz, ul Floriańska 167B
MAŁOPOLSKA TOUR - OświęcimMAŁOPOLSKA TOUR - OświęcimGodzina: 10:00 - 20:00
W ramach projektu Małopolska TOUR 2018 zostaną zorganizowane 4 rajdy:
* Tarnów - 5.08
* Nowy Targ - 19.08
* Stary Sącz - 26.08
* Oświęcim - 9.09
Oświęcim
10 11 12 13KIELCE BIKE-EXPOKIELCE BIKE-EXPOCała branża rowerowa na Kielce Bike–Expo!
Fani jednośladów powinni zarezerwować w swoich kalendarzach czas między 13 a 15 września. Po raz dziewiąty producenci rowerów oraz miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Kielcach – największym wydarzeniu branżowym w kraju!
Kielce
14KIELCE BIKE-EXPOKIELCE BIKE-EXPOCała branża rowerowa na Kielce Bike–Expo!
Fani jednośladów powinni zarezerwować w swoich kalendarzach czas między 13 a 15 września. Po raz dziewiąty producenci rowerów oraz miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Kielcach – największym wydarzeniu branżowym w kraju!
Kielce
15KIELCE BIKE-EXPOKIELCE BIKE-EXPOCała branża rowerowa na Kielce Bike–Expo!
Fani jednośladów powinni zarezerwować w swoich kalendarzach czas między 13 a 15 września. Po raz dziewiąty producenci rowerów oraz miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Kielcach – największym wydarzeniu branżowym w kraju!
Kielce
16
17 18 19 20 21Rajd rowerowy w ramach Gorlickiego Mobility WeekRajd rowerowy w ramach Gorlickiego Mobility WeekGodzina: 17:00
Niezmiernie miło jest nam zaprosić Was na kolejne rowerowe wydarzenie organizowane w naszym mieście – na rajd rowerowy, który się odbędzie w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. GorliceBike zostało jednym z partnerów tegorocznej edycji, która jest organizowana przez Miasto Gorlice.
Rajd będzie miał charakter przejazdu ulicami miasta, przez część jego osiedli oraz park, w eskorcie Policji i Straży Miejskiej. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości około 7 km w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników przejazdu, czyli typowo spacerowym.
Gorlice, Rynek
22 23Piekło Południa – Wyścig Kolarski Śladami I Wojny ŚwiatowejPiekło Południa – Wyścig Kolarski Śladami I Wojny ŚwiatowejGodzina: 12:30 - 15:00
Druga edycja Piekła Południa – Wyścigu Kolarskiego Śladami I Wojny Światowej. Miejscem rozgrywania zawodów będą dwie gminy w powiecie gorlickim: Łużna oraz Moszczenica. Trasa będzie liczyć 50 km z wieloma krótkimi, stromymi podjazdami, zjazdami i przewyższeniem przekraczającym 600m. Na trasie zlokalizowane będą trzy górskie premie (12,5km, 15km i 25km trasy), na których zdobywacie punkty do klasyfikacji górskiej. Moszczenica Małopolska
24 25 26 27 28 29III Rajd Rowerowy "Do upadłego"III Rajd Rowerowy "Do upadłego"Godzina: 09:00
• do wyboru 4 trasy przejazdu
• malownicze krajobrazy lasów Beskidu Niskiego będące pod opieką Nadleśnictwa Gorlice
• dla uczestników upominki i pamiątkowe medale
• posiłek regeneracyjny i integracja przy ognisku
• szczegóły w regulaminie i na stronie www.GorliceBike.pl
ZAPRASZAMY !!! Gorlice - Krzywa Wypał
Kellys Cyklokarpaty 2018 - RzykiKellys Cyklokarpaty 2018 - RzykiGodzina: 11:00
Trasa Maratonu Rowerowego Kellys Cyklokarpaty.pl w Rzykach rozpocznie się u podnóża Stacji Narciarskiej Czarny Groń. Później będzie już tylko ciężej. Rzyki
30